Kapat
© 2016 · Sosyal Galaksi Hakkımızda · Editör Başvurusu · İletişim ·

Konu puro içen kullanıcıları bilgilendirme amaçlı yayınlanmıştır.Oluşabilecek kullanım isteği, bağımlılık, psikolojik vb. sorunlarda site veya yazarlar sorumlu tutulamaz, konuya girmiş olan herkes bunu kabul etmiş sayılmaktadır.+18 yaşından küçük kullanıcıların okuması sakıncalı ve yasaktır.

Dutch Master puro, uzun boylu ve ideal kalınlığıyla bal, vanilya ve yeşil yaprak gibi aromaları içinde barındırır.Amerika'nın Doğu Yakası'nda çok ünlü bir puro markasıdır.Yumuşak ve yavaş bir içimi vardır.

Amerika'nın en eski ve en çok satan puro markalarından olan Swisher Sweets kaliteli yaprağıylada en çok aranan ürünlerden biridir.Yaban mersini, üzüm, kiraz, çilek, çikolata, tropikal, şeftali gibi 7 çeşit aromalı çeşidi bulunmaktadır.Aynı zamanda en iyi sarma işlemini gerçekleştirebileceğiniz bir purodur.Amerika asıllı bir ürün olduğu için Türkiye'de satan yer ile karşılaşmadık ancak bu ürünü almak isteyen kullanıcılar internetten sipariş verebilirler.

Bir diğer ünlü puro markamız Game, Garcia Y Vega yeşil yapraklı bir purodur.En çok kullanılan alanı ise sarmak içindir bu puronun yaprağının dengeli yanması büyük bir lezzeti güvence altına alır.

Kökleşmiş eski puro markalarından olan Optimo kısa ve küt bir purodur.Üzüm, şeftali, nane gibi aromalara sahiptir, yine diğer purolar gibi ideal bir içim ve kaliteye sahiptir.

Günümüzde oldukça popülerliğini koruyan Backwoods puro yine birden fazla aromasıyla internette satışı mevcut bir üründür.Hem sarma hem de kaliteli içim sağlamak isteyen çoğu kişinin tercihidir.Rustik bir görünüme sahiptir.Amerika'daki East Coast ve West Coast yani Doğu Yakası ve Batı Yakası rapperlerının günlük içim için tercihlerindendir.

Phillies, kolay rulo yapılabilen bir purodur.Puro içmeye başlayanlar için ilk denemede ağır gelebilecek bir purodur ancak meyve aromalı seçenekleri mevcuttur.

Son puro markamız White Owl Cigarillos kısa ve küt boyludur eğer içimlerinizde sarmak için fazla malzeme harcamak istemiyorsanız bu puronun tercihiniz olması normaldir.Ananas, karpuz, elma gibi daha bir çok aromalı çeşitleri bulunmaktadır.Bu aroma çeşitliliğiyle dikkat çeken bir purodur.