Kapat
© 2016 · Sosyal Galaksi Hakkımızda · Editör Başvurusu · İletişim ·

Söylentilere göre Başak affetmez, Aslan arkasına bakmaz, Koç ezer geçerdir fakat istatistikler affetmez gerçeğine bakalım.

FBI seri katillerin ve psikopat eğilimli suçluların doğum tarihlerini yayınladı. Bunun üzerine de elbette ki hangi burcun hangi suçlara daha meyilli olduğuna dair istatistikler çıktı.

En sevilmeyen en nefret edilen hatta öldürülmek istenesi burçlardan biridir fakat resmi rakamlara göre en tehlikesiz burç İkizler!

 

Büyük olasılıkla kimseyi öldürecek kadar ciddiye alamayacak yapıları olduğundan elini kana en az bulayan burçlardan.

Kükrerler sert patileri vardır yüksek egoludurlar ama kedi gibidirler onlar kedii. Aslan burcunda doğan katillerin çoğu cinayet sebebine ilgi çekmek amaçlı olduğundan bahsetmiş.

Adaletli, kibar, sabırlı diye bilindiği için Terazi burcunun cinayet işleme konusunda Aslanları, Kovaları geçmesi tuhaf elbette!

Demekki neymiş sabrında bir sınırı varmış be.

Titizliği ile ünlü olan psikopatlık derecesinde ortalama bir değeri kapmış olan başağın cinayetten daha çok hırsızlık ve dolandırıcılık oranlarının yüksek olduğu belirtildi.

Siz sandınız ki balık küçük balık kimsesiz balık çaresiz hiçte bile.

"Katil Palyaço" olarak bilinen John Wayne Gacy, Richard Ramirez, acıklı hikayesiyle Aileen Wuornos en ünlü Balık seri katillerden... Balıklar daha çok bağımlılığa meyilli karakterleriyle sıra dışı cinayetler işliyorlar. 

Siz sevimli halini düşünsenizde listede 7. sırada olması şaşırttı doğrusu.

Bu burçta doğanların öldürme istatislikliği orta olsada en çok insan öldüren burç oğlak burcu. Saygılı olarak bilinen özellikle kanunlara saygılı olarak bilinen oğlak burcu az cinayet işliyor ama işlediği zamanda tam kalemde pardon tam işliyor :D

Öfke öfke öfke kızgınlık. İşlediği suçlar kesinlikle öfke veya kızgınlıktan veya kıskançlıktan kaynaklanmıyor. Adam finansal takılıyor ne yaparsın.

Tebrikler psikopat olarak biliniyordunuz artık tescillendiniz.

Pek çok seri katil Kasım ayında doğduğu için büyük bir çoğunluğu Yay iken, geri kalanlar da Akrep... Genelde sadistçe cinayetler işledikleri kayıtlara geçmiştir. 

Manyakların efendisi top listlerin birincisi nasıl birinci oluyor ya bu DUYGUSAL burç dedirten listelerin bile birincisi e yeter bu kadar birincilik. Cinayetlerin sebebine gelelim ki bitsin bu birincilikler sebebi çoğunlukla kıskançlıkmış . Böyle duygusal bir burçtan başka bir cinayet sebebi bile bekleyemezdik. Belki karıncayı bile incitmeye kıyamazlar ama değişken ruh halleri bir anda onları efsanevi bir seri katile dönüştürür. Eller kadir kıymet bilmiyor anneee..