Kapat
© 2016 · Sosyal Galaksi Hakkımızda · Editör Başvurusu · İletişim ·

Konu, puro içen kullanıcıları bilgilendirme amaçlı yayınlanmıştır. Bu sponsorluk içeren bir marka tanıtımı kesinlikle değildir. Tütün ürünleri, bağımlılık yaratabilir, tüketilmesi tavsiye edilmez, konu bir tavsiyeyi içermekten ziyade, ürün karşılaştırma olarak ele alınmıştır. Konuya giriş yapan her kullanıcı bunları okumuş ve kabul etmiş sayılmaktadır.

Dutch Master puro, uzun boylu ve ideal kalınlığıyla bal, vanilya ve yeşil yaprak gibi aromaları içinde barındırır.Amerika'nın Doğu Yakası'nda çok ünlü bir puro markasıdır.Yumuşak ve yavaş bir içimi vardır.

Amerika'nın en eski ve en çok satan puro markalarından olan Swisher Sweets kaliteli yaprağıylada en çok aranan ürünlerden biridir.Yaban mersini, üzüm, kiraz, çilek, çikolata, tropikal, şeftali gibi 7 çeşit aromalı çeşidi bulunmaktadır. Tütün yaprağı olarak kullanımda talep görmektedir. Amerika menşeili bir üründür.

Bir diğer ünlü puro Game, Garcia Y Vega yeşil yapraklı bir purodur. Genellikle tütün yaprağı olarak tercih edilir. Bu puronun yaprağının dengeli yanması büyük bir lezzeti güvence altına alır.

Kökleşmiş eski puro markalarından olan Optimo kısa ve küt bir purodur. Üzüm, şeftali, nane gibi aromalara sahiptir.

Günümüzde oldukça popülerliğini koruyan Backwoods puro yine birden fazla aromasıyla internette satışı mevcut bir üründür. Tütün yaprağı olarak kalite arayan çoğu kişinin tercihidir.Rustik bir görünüme sahiptir. Amerika'daki East Coast ve West Coast yani Doğu Yakası ve Batı Yakası rapperlerının tercihleri arasında olduğu bilinmektedir.

Phillies, kolay rulo yapılabilen ve sert yapraklı bir purodur ancak meyve aromalı seçenekleri mevcuttur.

White Owl Cigarillos kısa ve küt boyludur. Tütün yaprağı malzemesi olarak tercih edilmektedir. Ananas, karpuz, elma gibi daha bir çok aromalı çeşitleri bulunmaktadır. Bu aroma çeşitliliğiyle dikkat çeken bir purodur.