Kapat
© 2016 · Sosyal Galaksi Hakkımızda · Editör Başvurusu · İletişim ·

Araç kullanılmasını önermiyoruz tabiki. Ama biz genede sizler için bu tüyolara yer verelim belki ama belki lazım olur diye.

Bir güzel içkileri içtiniz kafayı buldunuz fıçının dibini gördünüz. Şimdi ne yapıyoruz sodaya limon sıkıyoruz ve içiyoruz 1 bardak yeterlidir fazlasına lüzum yok.

 

Midedeki olayı 
(Alkol +Asit----->) Basit bir esterleşme tepkimesidir.Mümkün olan en kısa süre zarfında ayılmanızı hızlandıracak şeydir.(limonu kendiniz sıkın limonlu soda içsem olur mu demeyin kesinlikle olmaz.Mümkün değil.)
 

Sert ve yapı malzemelerinde kullanılanlardan kesinlikle değil yumuşak süngerimsi dokuda olan kauçukları torpidoda bulundurun.Parça parça olacak koparın ve  çiğneyiip çiğneyip tükürün.
Gazete çiğneme teranesi vardı bir ara pek bir işe yaramıyor şehir efsanesi.
 

Bol bol su içmek ağızda dolandırmak gargara yapmak tabi dakikalık değil en az 15-20dk gerektiren bu uygulama ile promil seviyenizi düşürebilirsiniz

Alkol almadıysanız ve mekandan çıkmadan hemen önce GREYFURT yediyseniz üflediğinizde en az alkol almış kadar yüksek prominiliniz çıkacaktır.

Bunun ne çeşit aldatma yöntemi olabilir olur ya evden,bulunduğunuz ortamdan çıkmadan yanınıza greyfurt alın yolda polis çevirdiğinde bir elinizde yemeye devam edin.Bu greyfurt işini trafik polislerinin %90 ı bilir .Kalan dilime denk gelmezseniz şanslısınız.Bu yöntemi eskiden tır şoförleri kullanıyordu.İtiraz etme hakkı vardı o süreç içerisinde hastaneye kontrole gidene kadar kendi geliyordu zaten.Fakat şimdi itiraz yok ,en azından denemenizi öneririm.