Kapat
© 2016 · Sosyal Galaksi Hakkımızda · Editör Başvurusu · İletişim ·

Aslında üreticisi Actavis ilaç firması olduğundan direkt markanın satış ismiyle geçen bu şurubun tam adı Actavis Prometh with Codeine Syrup'dur yani actavis kodeinli öksürük şurubu, aynı zamanda sizzurp, lean, purple drink olarakta isimlendirilir.

Paylaşım  bilgilendirme amaçlı olup, kullanan deneyen kişilerin kendi sorumluluğundadır, bu paylaşıma giren herkes bu sorumluluğu kabul etmiş sayılır.Yazar veya site sorumlu tutulamaz.

Actavis şurup özellikle rapperların kliplerinde çok görebileceğiniz beyaz cuplarda bulunur.

Tabikide güzel içim bir kodein hazırlamak için ananaslı fanta ve sprite gazoz en çok tercih edilen içeceklerdendir.

Yapacağınız ölçeği biliyorsanız direkt 1 litre sprite veya fantaya belirlediğiniz ölçekte Actavis promethazine codeine şurup döküp ters çevirmeniz ve şurubun tüm içeceğe yayılmasını sağlamanız yeterlidir.

Bir şişe şimdilik fazla olur diyorsanız yani ilk defa deneyecekseniz cup alıp içine irili buz parçalarımızı koyuyoruz ve üstüne fanta veya sprite boşaltıyoruz sonra actavis 32 (oz) luk şurup şişemizin kapağına şurubumuzu döküp cup'ın içine 1,5 kapak boşaltıyoruz.Şişeniz 16 oz veya 8 ozluksa bu ölçek 2 katı olarak artacaktır.

Hazırladığımız cup'ın içine 3-5 adet Jolly Rancher marka şekerlemelerimizden atıyoruz.Bu kodeinimize mayhoş bir tatlılık katacak.

Codeine size bir rahatlık sağlar, uykunuzu getirebilir, sebepsizce gülmeye başlarsınız, halüsinasyon etkisi vardır ve etrafınızdaki renkler değişir.Şurubun satışı legaldir.Aşırı derecede bağımlılık yapar!

Freeband Gang studio kurucusu aynı zamanda çok ünlü bir rapper olan Future'ın (Nayvadius DeMun Wilburn) codeine hakkında yaptığı parça sizi codeine etkisi hakkında biraz bilgilendirebilir.

Eskiden popüleritesi çok yüksek bir rapper olan Soulja Boy'un actavise yaptığı parça ve ft. yine ünlü rapper olan Migos bulunuyor.

Uzun süreli bağımlılık yapabileceği için içmeniz tavsiye edilmez, actavis şurup sürekli kullanımda zararlıdır aşırı derece alkol ile birlikte tüketilmesi sizi öldürebilir!