Kapat
© 2016 · Sosyal Galaksi Hakkımızda · Editör Başvurusu · İletişim ·

Liaqat  (sağ resimdeki) 2011'de tecavüz ve cinsel saldırı nedeniyle tutuklandı. Derby, Birleşik Krallık'ta  12-18 yaşları arasında genç kadınlara ilaç vermiş ve tecavüze maruz bırakmıştır. Bu tehlikeli suçlunun hâlâ cezaevine yatmak için 3 yılı daha var, ancak hapishanelerde aşırı kalabalık nedeniyle serbest bırakılabilir.

Worboys , mahkum edilmiş tecavüzcülerden biridir. Birkaç Londra kadınına onlara sakinleştirici katılmış şampanya vererek ve  taksisinde ucuz yolculuk teklif ederek tecavüz etmiştir. Bu yıl da şartlı tahliye ile serbest bırakılması bekleniyor.

Ölüm Meleği olarak da bilinen  Genene  , 80'li yıllarda Texas'ta 60 cinayet işleyen bir hemşire idi. Masum çocukları öldürmek için hemşire olarak görevini kötüye kullandı. Bu tehlikeli mahkumun 2018'de serbest bırakılabileceği imanı verildi.

Nathaniel ( soldaki) ve kardeşi  Anthony Cook  1971-1981 yılları arasında cinayet işleyen iki seri katil oldu. Son derece tehlikeli mahkumlar kurbanlarını beysbol sopaları, beton bloklar ve ateşli silahlarla vahşice öldürdüler. Anthony  şartlı tahliye edildi ve ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı ancak  Nathaniel  2018 yılında serbest bırakılmaya uygun.

Lakaplı Tecavüzcü Paul  eşi  Karla Homolka ile birlikte 90'larda çoğu kadına hap içirterek önce tecavüz edip sonra öldürerek Toronto sokaklarında dolandılar. Hatta birisi Karla'nın  16 yaşındaki kendi kızkardeşini dahi içeriyordu  . Bu tehlikeli mahkumun bu yıl serbest bırakılma ihtimali var.

Belki de en kötü ve tehlikeli mahkumlardan biri olan  Leslie  ,  psikopat Charles Manson'ın Manson Ailesi'nin bir parçasıydı  . 70'li yıllarda grubun gerçekleştirdiği rezil cinayetler nedeniyle mahkum edildi.  Leslie  , savunmasında Manson  tarafından manipüle edildiğini  ve bu süre içerisinde LSD'nin yüksek olduğunu ve bu da onun eylemlerinden tamamen haberdar olmadığını söyledi.

John Lennon'u  sadece dikkat çekmek için öldüren adam  . Artık eylemlerinden pişman olan Mark, bu yıl  cezaevinden serbest bırakılma şansına sahip olabilir.

David  , New York tarihinin en kötü seri katillerinden biriydi. İblis tarafından emir verildiğini iddia ettiği 70'li yıllarda cinayet çılgınlığı yaşıyordu. 2018'de şartlı tahliye imkânı buluyor.

Ellen  , arka bahçesinde vurduğu ve gömdüğü kocasının öldürülmesi nedeniyle tutuklanmıştı. Sekiz yıl boyunca kocasının kendisini terk ettiğini söyledi, kocasının vergilerini kredi kartı borçlarını kendisi ödedi ve maaşlarını kendisi çekti.